5 Oylama(lar)
Migros Salep'lı İçecek Tozu 20 G
btn1 btn1 btn1 btn1
...
Stok Durumu: Stokda Var
Ücretsiz Nakliye
0.58 TL
Adet:

İçindekiler
Şeker, Kahve Beyazlatıcısı (Glukoz şurubu, Tam Hidrojenize Bitkisel Yağ (Hindistan cevizi),Stabilizör (dipotasyum fosfat, sodyum polifosfat), Kazeinat, Emülgatör (Yağ Asitlerinin Mono ve Digliseritleri), Topaklanma önleyici (Silikon dioksit), Renklendirici (Beta Karoten) Yağsız süt tozu (süt ürünü Laktoz içerir), patates nişastası, kıvam artırıcı(guar gam),salep (%0,84) ( ışınlanmıştır) ,salep aroma vericisi, tarçın (%0,76), vanilin

Alerjen Uyarısı
kazeinat, yağsız süt tozu (süt ürünü laktoz içerir)

Net Miktar (g/ml)
20

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
TR-34-K-004432

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
İSTANBUL KAHVE İTH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Kullanım Önerileri
1 paket Migros Salep'li toz içecek (20g) bir fincane/kupaya boşaltılır. Üzerine kaynar süt (200ml) ilave edilir ve tamamen eriyinceya kadarkarıştırılır. Daha kıvamlı veya daha sulu bir salep hazırlamak için süt miktarı azaltılabilir veya arttırılabilir. Arzuya göre üzerine toz tarçın ekleyebilirsiniz.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından FethiyeMarket.Com’a iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.