5 Oylama(lar)
Cezbeli Türk Kahvesi 168 G ( 24 Adet )
btn1 btn1 btn1 btn1
...
Stok Durumu: Stokda Var
Ücretsiz Nakliye
16.39 TL
Adet:

Cezbeli Türk Kahvesi 7 gr. 24 Adet paketin içerisinde bulunan her bir poşet tek pişirimlik olarak bir fincan kahveye özel paketlenmiştir. Bu kahveyi gittiğiniz her yere götürebileceksiniz.


Türk kahvesi içmek özellikle ülkemizde çok yaygın bir gelenek halini almıştır. Türk kahvesini diğer kahvelerden ayıran şey hazırlama, pişirme ve ikram etme şeklidir. İlk olarak Arabistan'dan ülkemize gelen kahvenin dünyaya yayılması İstanbul'dan olmuştur. Halen pişirme yöntemi ve sunuşu ile Avrupa'nın pek çok kentinde Türk kahvesi tercih edilmektedir.


Türk kahvesi çok ince öğütülmüş Arabica kahve çekirdeklerinden yapılır. Cezve yardımı ile kişi sayısına göre su ve kahve, isteğe göre de şeker ilave edilerek yapılır. Yanında genellikle su, küçük lokumlar ya da çikolata ikram edilir.
İçindekiler
Öğütülmüş Türk Kahvesi

Net Miktar (g/ml)
168

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
TR-35-K-002324

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HAREMLİK GIDA DEKORASYON VE EKİPMANLARI SAN.TİC.LT

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından FethiyeMarket.Com’a iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.