5 Oylama(lar)
Hisar Türk Kahvesi 100 G
btn1 btn1 btn1 btn1
...
Stok Durumu: Stokda Var
Ücretsiz Nakliye
6.04 TL
Adet:

Hisar Kahve 100 gr. paketi ile sizleri geleneksel Türk kahvesini keşfe çağırıyor. 1928'den günümüze gelen 'Hisar Kahve'nin tadı damağınızda kalacak!


Coffeea Arabica adı verilen kahve çekirdekleri, deniz seviyesinden 900 - 2000 metre yüksekte yetişir ve dünyanın en kaliteli kahveleri olarak bilinir. İnstant kahve yapımında kullanılan Coffeea Robusta ise deniz seviyesinden 600 metre yukarıda yetişir ve Arabica'ya göre daha serttir. Bunun yanında kahvenin kavrulma süresi de lezzetini etkiler. Kahve çeşitli ölçülerde öğütülür. En ince öğütülen kahve Türk kahvesidir. Öğütme derecelerinde 2. sırada ise filtre kahveler bulunmaktadır.
İçindekiler
Arabica türü yeni masül çiğ çekirdekten,orta kavrulmuş ve taş değirmende ince çekilmiş türk kahvesi

Net Miktar (g/ml)
100

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
TR 35-K-042184

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HİSAR KAHVE SAN.VE TİC.A.Ş.

Kullanım Önerileri
Kahve fincanı ile ölçerek cezveye koyunuz . Her fincan için iki çay kaşığı kahveyi ve isteye göre şekeri ilave ederek karıştırınız.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından FethiyeMarket.Com’a iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.