5 Oylama(lar)
Migros Pilavlık Pirinç 2.5 Kg Bafra Bölge Mahsülü
btn1 btn1 btn1 btn1
...
Stok Durumu: Stokda Var
Ücretsiz Nakliye
25.88 TL
Adet:

Migros Pilavlık Pirinç Bafra Bölge Mahsulü, Samsun'un Bafra ilçesinden hasat edilerek özenle seçilen, kalitesi ve boyutları yüksek standartlara sahip bir ürün. Çeltik tarımının en elverişli olduğu topraklardan hasat edilen pilavlık pirinçlerin temizleme ve işlenme gibi işlemleri ise kalibrasyonu yüksek teknolojiye sahip tesislerde özenle yapılıyor.

Sofraların vazgeçilmez lezzeti pirinç pilavını Migros Pilavlık Pirinç Bafra Bölge Mahsulü ile en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. Ambalajını açmadığınız sürece taze olarak uzun süre muhafaza edilebilen pirinç, ambalajını açtığınız andan itibaren mümkün olduğunca hava, nem ve kokudan uzakta saklanmalıdır.

Net Miktar (g/ml)
2500

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
YAYLA AGRO GIDA SAN.VE NAK.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından FethiyeMarket.Com’a iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.