5 Oylama(lar)
Noba Jasmine Pirinç 1 Kg
btn1 btn1 btn1 btn1
...
Stok Durumu: Stokda Var
Ücretsiz Nakliye
19.44 TL
Adet:

Noba Jasmine pirinç, uzun ve ince taneleriyle birlikte pişirildiği yemeklere apayrı bir tat katıyor. Noba Jasmine pirinç, pişirilirken normalden daha fazla suya ihtiyaç duyduğundan, hazırlanma aşamasında su miktarının biraz daha fazla kullanılması öneriliyor. Pilav yapımında kullanılabilen Jasmine pirinçler aynı zamanda pirinç salatasında, çorbalarda ve diğer yemek türlerinde kolaylıkla kullanılabiliyor. 

Hafif şekerli bir yapıya sahip olan Jasmine pirinç, pilav yapımında kullanıldığında piştiğinde tane tane olan yapısıyla mutfakların vazgeçilmezler arasındaki yerini almayı başarıyor. Serin ve kuru ortamlarda saklanması gereken ürün, kapalı ambalajlarla satışa sunuluyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TAYLAND

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ARAL ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş..

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından FethiyeMarket.Com’a iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.