5 Oylama(lar)
Migros Pilavlık İthal Pirinç 2500 G
btn1 btn1 btn1 btn1
...
Stok Durumu: Stokda Var
Ücretsiz Nakliye
12.02 TL
Adet:

Migros Pilavlık İthal Pirinç ile her yemeğin yanına yakışacak, tane tane ve leziz bir pilav pişirmeniz çok kolay. Aynı yörelerden toplanan pirinç taneleri ile üstün bir lezzet kalitesi sunan Migros Pilavlık İthal Pirinç, her sofranın olmazsa olmazı olan lezzetli bir pilav için ideal tercih olarak raflarda yer alıyor.

Migros Pilavlık Pirinç, özenle seçilen, kalitesi ve boyutları yüksek standartlara sahip bir ürün. Aynı yörelerden alınması ürünün lezzet standardını sağlıyor. Temizleme, işlenme ve kalibrasyonu yüksek teknolojiye sahip tesislerde özenle yapılıyor. Ambalajı açılmadığı sürece tazeliğini uzun süre koruyor. Ambalajı açıldığında mümkün olduğunca hava, nem ve kokudan uzak ortamlarda muhafaza edilmesi gerekiyor.

Net Miktar (g/ml)
2500

Saklama Koşulları
Güneş ışığından uzak, serin ve rutubetsiz bir yerde, uzun süreli kullanımlar için bez torbada saklayınız. Bu ürün yaklaşık 17 porsiyondur. Ürün Adı :Pirinç, Çeşidi :Pilavlık, Tane Uzunluğu: Orta Tane, Sınıfı: 1 Kırık Oranı en fazla % 5 dir.

Menşei
ROMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
YAYLA AGRO GIDA SAN.VE NAK.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından FethiyeMarket.Com’a iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.