5 Oylama(lar)
Yudum Omega 3 Ayçiçek Yağı 2 L
btn1 btn1 btn1 btn1
...
Stok Durumu: Stokda Var
Ücretsiz Nakliye
29.79 TL
Adet:
Yudum Omega 3 Ayçiçekyağı 2 lt., gün boyu mutfakta kolay kavranan şişesi ile hem kullanışlı bir yardımcı hem de yemeklere lezzet katan bir sıvıyağ ürünüdür.

Patatesleri kızartmak istemediğinizde dilimleyip bir yağlı kağıt üzerine serdikten sonra bir kaç kaşık Yudum Omega 3 Ayçiçekyağı 2 lt.'den damlatarak fırına sürebilir, yemekleri katı yağlarla ağırlaştırmak yerine yine ayçiçekyağının tazeliğini tercih edebilrisiniz.

Yudum Omega 3 Ayçiçekyağı 2 lt ürününü Migros Sanal Market'in  Ayçicek Yağı reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
2000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SAVOLA GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından FethiyeMarket.Com’a iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.