5 Oylama(lar)
Tat Kurutulmuş Domates 200 G
btn1 btn1 btn1 btn1
...
Stok Durumu: Stokda Var
Ücretsiz Nakliye
23.80 TL
Adet:

Tat Kurutulmuş Domates ile kışın ortasında dahi olsa yaz domatesinin tadını kolayca bulabilirsiniz. Tat Kurutulmuş Domates'in pratikliğiyle hem zamandan hem de emekten tasarruf etmiş olacaksınız.


Tat Kurutulmuş Domates cam kavanozda satışa sunulmuştur. Ancak açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. Serin yerde muhafaza ediniz. Güneş ışığından koruyunuz.

İçindekiler
KURUTULMUŞ DOMATES(%57), AYÇİÇEK YAĞI, ZEYTİNYAĞI, TUZ, SARIMSAK(%2), BAHARATLAR[KEKİK(%0,25), FESLEĞEN(%0,25)], ASİTLİK DÜZENLEYİCİ(SİTRİK ASİT).

Net Miktar (g/ml)
200

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
TR-35-K-047926

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DÜZEY TÜK.MAL.SAN. PAZ.VE TİC.A.Ş.

Kullanım Önerileri
Sızıntılı ve vakumsuz kavanozları satın almayınız. Güneş ışığından koruyunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında saklanması ve 5 gün içinde tüketilmesi tavsiye edilir.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından FethiyeMarket.Com’a iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.