5 Oylama(lar)
M Life Form Rooibos Açaili Bitki Çayı 40 G 20'Li
btn1 btn1 btn1 btn1
...
Stok Durumu: Stokda Var
Ücretsiz Nakliye
6.84 TL
Adet:

M Life Rooibos Açaili Bitki Çayı, sağlığınıza katkı sağlarken; bir taraftan da lezzeti ile size benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Pratik kullanıma sahip 20 adet süzen poşet çay içeren ürün, sıcak su içerisinde bekletilerek kullanıma hazır hale geliyor. Bu ürünün, kuru ve nem almayan yerlerde saklanması öneriliyor.

M Life Rooibos Açaili Bitki Çayı, demleme çay lezzetinde olması, içerisindeki bitkilerin lezzeti ve kokusu nedeniyle tüketiciler tarafından beğeniliyor. Formuna dikkat eden tüketicilerin tercih ettiği bir ürün…

*Ürün özellikleri yazılırken 350 kişilik Migros Tüketici Paneli sonuçlarından faydalanılmıştır.

 

İçindekiler
Isırgan Yaprağı, Sinameki Yaprağı, Rezene, Huş Ağacı Yaprağı, Roybos(%9), Aroma Vericiler, Civanperçemi, Yeşil Çay, Kuşburnu, Barut Ağacı Kabuğu, Ardıç Meyvesi, Biberiye, Funda Otu, Mate Yaprağı, Kiraz sapı, Açai (%0,1), Stevya.

Net Miktar (g/ml)
40

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
TR-06-K-00009

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
COCA-COLA SATIŞ VE DAĞITIM A.Ş.

Kullanım Önerileri
TAZE KAYNAMIŞ SICAK SUYU,İÇİNDE SÜZEN POŞETİ OLAN FİNCANA DOLDURUNUZ.POŞETİ ÇIKARMADAN ÖNCE YAKLAŞIK 3-5 DAKİKA DEMLEMEYE BIRAKINIZ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından FethiyeMarket.Com’a iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.